Obklady a dlažby

 • Kúpeľnový expres – www.kupelnovyexpres.sk/katalog/FLASH/index.html

  PREČO JE KÚPEĽNOVÝ EXPRES OBĽÚBENÝ?

  Najpredávanejšie produkty za výhodné ceny, u dobrých predajcov vystavené na predajni

  Najpredávanejšie produkty u dobrých predajcov k odberu ihneď

  Výber najlepších produktov od najlepších dodávateľov v strednom a ekonomickom segmente

  Aktualizácia produktov a cien 2 x ročne

  Za výberom sortimentu stojí tím profesionálnych produktových manažérov

  Široký sortiment produktov na centrálnom sklade

  Cenová ponuka
 • Zalakerámia – www.zalakeramia.hu/site/index?_lang=sk

  Zalakerámia ZRT je najväčší výrobca keramických prvkov v Maďarsku. Hlavnými aktivitami je výroba obkladov, dlažieb, dekoračných prvkov a gresových dlažieb pre domáci trh, ako aj na export. Firma prevádzkuje vlastný vápencový lom.

  Úsilie posledných rokov vyústilo do vývoja dynamických a moderných produktových sérií, založených na tvorivosti, úsilí o jedinečnosť, kedy každý efekt je dosiahnutý dômyselnou kombináciou farieb, tvarov a foriem. Odvážne môžeme konštatovať, že súčasná produkcia Zalakerámie je dôstojným domácim zástupcom moderných svetových trendov a štýlov.

  Cenová ponuka
 • Rako – rako.cz

  Spoločnosť LASSELSBERGER s.r.o. je najväčším výrobcom keramických obkladov a dlažieb v ČR a zároveň patrí k najväčším európskym výrobcom obkladových materiálov. LASSELSBERGER s.r.o. zachováva a rozvíja tradíciu českej značky RAKO.

  Značka RAKO HOME reprezentuje bohatý sortiment keramických obkladov a dlažieb vrátane dekoračných a funkčných doplnkov pre kompletné riešenie kúpeľne, podlahy a kuchyne bytových interiérov, ale aj balkóny, terasy, schodištia v exteriéri. RAKO HOME rešpektuje individuálny prístup k zákazníkovi, čerpá inšpiráciu v súčasných trendoch a zároveň zachováva súlad medzi rafinovanosťou dizajnu a náročnými požiadavkami na kvalitu.

  Cenová ponuka
Budovateľská 5941/7
929 01  Dunajská Streda
031/552 9423
vargova@seres.sk