Sanitárna technika

 • Styron – styron.sk/index.php

  Spoločnosť Styron začala s výrobou žľabových systémov už v roku 1989. Počas takmer 25 rokov fungovania na trhu sanitárnej techniky v Maďarsku a susedných krajinách vytvorili významný sortiment výrobkov, ktorý sa každým rokom zvyšuje.

  Cenová ponuka
 • Jika – www.jika.sk

  Značka Jika prakticky od svojho vzniku obsadzuje v Slovenskej republike postavenie jednotky medzi výrobcami sanitárnej keramiky.

  Podľa posledných prieskumov trvalo zostáva pre väčšinu zákazníkov symbolom tradície a kvality. Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokladá to, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou má veľký potenciál na ďalší rast. Stúpa jej obľuba u zákazníkov nielen na tradičných trhoch na Ukrajine, Pobaltí alebo v Rusku, ale tiež v náročnej západnej Európe, na Strednom Východe a v mnohých ďalších krajinách. Veľký podiel na obchodných úspechoch má široká komplexná ponuka výrobkov, vysoká kvalita spracovania aj nadštandardný servis.

  Cenová ponuka
 • Hopa – www.hopa.sk

  V širokom sortimente nájdete vane najrôznejších tvarov a veľkostí, praktické sprchové kúty najvyššej kvality, umývadlá pre každý typ kúpeľne, vodovodné batérie mnohých značiek, WC a WC príslušenstvo, radiátory s potrebným vybavením a v neposlednom rade samozrejme tiež rôzne doplnky pre kúpeľne.

  Cenová ponuka
 • Ravak – www.ravak.sk

  V ponuke nájdete sprchové kúty a dvere, vane a hydromasážne vane, umývadlá, kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie a ďalšie chytré kúpeľňové doplnky.

  Cenová ponuka
 • Ideal Standard – www.idealstandard.cz

  Ideal Standard International zo sídlom v Bruselu je privátna spoločnosť vo vlastníctve Bain Capital Partners LLC a je spoločnosťou s vedúcim postavením na trhu zo zariaďovacími predmetmi pre rezidenčné, komerčné i inštitucionálne projekty.

  Spoločnosť pôsobí vo viac než 20 krajinách Európy, Stredného východu, Afriky a Latinskej Ameriky. S podporou 20 európskych výrobných tovární ponúkajú výrobky špičkovej úrovne, ktoré splňujú najprísnejšie normy.

  Cenová ponuka
 • Grohe – www.grohe.com/sk/

  Grohe je jedným z najväčších výrobcov sanitárnych armatúr v Európe. Kladie dôraz na kvalitu, technológie a dizajn.

  Cenová ponuka
 • Intercom – www.intercom.sk

  Pákové a klasické zmiešavacie vodovodné batérie vyrábané a distribuované pod súhrnnou komerčnou značkou SAGITTARIUS sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou a atraktívnym dizajnom.

  Nájdete tu stovky druhov sprchových hadíc a pripojení. Mimoriadne široká je ponuka ručných spŕch – jedno, dvoj – až osempolohových, klasických alebo svietiacich, s chrómovou , farebnou alebo saténovou povrchovou úpravou.

  Cenová ponuka
Budovateľská 5941/7
929 01  Dunajská Streda
031/552 9423
info@seres.sk