Zámková dlažba

 • Premac – www.premac.sk/betonove-vyrobky/

  Premac je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku a vďaka kvalite a širokému sortimentu výrobkov patrí medzi lídrov - výrobcov exteriérových betónových dlažieb, prvkov záhradnej architektúry a stavebných materiálov. Každoročne prichádza na trh s novinkami, využívajúc pritom silné zázemie svojej materskej spoločnosti EHL.

  Cenová ponuka
 • ABW – www.abw.sk

  Spoločnosť bola založená v roku 1999 a zaoberá sa výrobou a predajom betónovej dlažby – zámkovej a systémovej, cestných a záhradných obrubníkov, výrobou plotových systémov (Alpský plot – štiepaný povrch, resp. Kreativ – hladký povrch), ďalej svahových oporných systémov (vegetačné tvárnice – štiepaný povrch) a murovacích systémov (šalovacie, obvodové a priečkové tvárnice).

  Portfólio spoločnosti sa okrem bežných výrobkov priemyselnej výstavby orientuje aj na prvky záhradnej architektúry a je pravidelne dopĺňané a rozširované podľa trendov a požiadaviek trhu.

  Cenová ponuka
 • Semmelrock – www.semmelrock.sk

  Produkty firmy Semmelrock sú početne zastúpené v rôznych oblastiach, či vo verejnom sektore – námestiach, cestách, chodníkoch alebo v súkromnom sektore – domoch a záhradách.

  Cenová ponuka
 • Leier – www.leier.sk

  V roku 1965 zakladateľ firmy - pán Michael Leier - v Horitschone, rakúskej spolkovej krajine Burgenland, položil základný kameň svojho podnikania, ktoré sa v súčasnosti neustále rozširuje v rámci celej Európy. Dnes sa tu nachádza hlavná centrála spoločnosti Leier pre všetky medzinárodné aktivity.

  Portfólio produktov firmy Leier obsahuje stenové prvky, preklady, konštrukcie, komínové systémy, strešné krytiny, betónové produkty.

  Cenová ponuka
 • Incana – www.obklady-incana.sk/

  Tento popredný európsky výrobca obkladov z technického kameňa ponúka širokú škálu obkladov a tehlových pásikov na báze vibrolisovaného, v plnej hrúbke prefarbeného, odľahčeného betónu.

  V prevedení "LightStone" sú tieto obklady o 35% ľahšie ako porovnateľné obklady z betónu a preto oveľa vhodnejšie tak pre exteriérové ako aj interiérové použitie.

  Cenová ponuka
 • Rustique – www.rustique.sk

  Spoločnosť sa už od roku 2001 sa zaoberá s dovozom lícových tehál a tehlových dlažieb. Tehly dováža z 10 fabrík , ktoré vlastní jeden koncern. Každá fabrika vyrába približne 60 rôznych odtieňov, čo znamená , že v ponuke je cca. 600 možných odtieňov s rôznymi štruktúrami, farbami a rozmermi.

  Cenová ponuka
 • Vaspo – www.vaspo.sk

  Slovenská firma VASPO® STONE , s.r.o. je rodinná firma pôsobiaca na trhu od roku 1989. Vývoj však siaha až do roku 1981, kedy bol vyrobený prvý obklad Pieskovec.

  Hlavným produktom je výroba dokonalej imitácií prírodného kameňa najvyššej kvalite na trhu. Firma od svojho vzniku využíva jedinečnú vlastnú technológiu, vlastný vývoj ako aj vlastný návrh finálneho vzhľadu obkladu. Výrobný proces je časovo i pracovne pomerne náročný, ale len vďaka tomu sa dosahuje vysoká vernosť napodobenia pri súčasnom zachovaní výborných technických vlastností. Výsledný farebný efekt na povrchu je rovnaký po celom priereze, čo garantuje takmer neobmedzenú farbostálosť a životnosť to spolu so zobrazením i najjemnejších kapilár dokumentuje jedinečnosť použitej technológie.

  Cenová ponuka
Budovateľská 5941/7
929 01  Dunajská Streda
031/552 9423
info@seres.sk