Cement, vápno

 • Duna dráva cement – www.heidelbergcement.com/hu/

  Medzi hlavné produkty spoločnosti patrí hlavne cement, betón a štrk. Spoločnosť má dlhoročnú tradíciu, na ktorej pri výrobe taktiež zakladá.

  Cenová ponuka
 • Holcim – www.holcim.sk

  Stabilne vysoko kvalitné cementy, kamenivo a betóny z produkcie Holcim v kombinácii so službami sú využívané pri stavbe obytných domov, ako aj širokej škály projektov ako sú tunel Sitina, projekt Eurovea v Bratislave, Europe Shopping Center v Banskej Bystrici, logistické centrum v Nitre a priemyselný park v Leviciach.

  Cenová ponuka
 • Cemix – www.cemix.sk

  Spoločnosť Cemix, s.r.o. so sídlom v Banskej Štiavnici patrí medzi významných výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí na slovenskom trhu.

  Sortiment stavebných hmôt predstavuje takmer 200 druhov balených a voľne ložených materiálov v produktových skupinách ponúkajúcich murovacie malty, omietkové zmesi, tepelno-izolačné a ľahčené omietky a malty, ušľachtilé štruktúrované minerálne a pastovité omietky, mozaikové omietky, ďalej lepidlá na keramiku a zatepľovacie systémy, škárovacie hmoty, cementové potery, liate podlahové hmoty, samonivelizačné stierky, sanačné a odvlhčovacie omietky, fasádne farby, penetrácie a v neposlednom rade stavebnú chémiu.

  Cenová ponuka
Budovateľská 5941/7
929 01  Dunajská Streda
031/552 9423
vargova@seres.sk