Hydroizolácia

 • Kvadrochem –

  Spoločnosť KVADROCHEM vznikla začiatkom roku 2001 ako nástupca firiem , ktoré sa venovali dovozu a predaju stavebnej chémie od roku 1992 a získali v tejto problematike bohaté profesionálne skúsenosti. Spoločnosť KVADROCHEM s.r.o.od svojho vzniku pôsobí ako exkluzívny distribútor značky DL CHemicals na Slovensku. Belgický výrobca tmelov a a lepidiel - DL Chemicals-vznikol v roku 1936 a je dlhodobo známy svojou štandartne špičkovou kvalitou overenou v rozsiahlej sieti svojich zákazníkov po celej západnej Európe.

  Cenová ponuka
 • Gynex chemalex –

  Spoločnosť GYNEX-CHEMALEX s.r.o. patrí k významným distribútorom stavebnej a priemyselnej chémie na Slovensku. Ich výrobky sú na trhu od roku 1997, sú to lepidlá, tmely, polyuretánové peny, technické aerosóly, farby a laky.

  Cenová ponuka
 • Icopal – www.icopal.sk

  Icopal a.s. (bývalé JCP Izolácie, a.s.) má viac ako tridsaťročnú tradíciu vo výrobe a obchode s asfaltovanými hydroizolačnými a strešnými materiálmi. Icopal je svetovým lídrom v oblasti ochrany budov od základov až po strechu. Vo výrobných závodoch skupiny Icopal sa vyrába veľké množstvo rôznych izolačných materiálov a výrobkov pre stavby.

  Cenová ponuka
Budovateľská 5941/7
929 01  Dunajská Streda
031/552 9423
vargova@seres.sk