Komínové systémy

 • Leier – www.leier.sk

  V roku 1965 zakladateľ firmy - pán Michael Leier - v Horitschone, rakúskej spolkovej krajine Burgenland, položil základný kameň svojho podnikania, ktoré sa v súčasnosti neustále rozširuje v rámci celej Európy. Dnes sa tu nachádza hlavná centrála spoločnosti Leier pre všetky medzinárodné aktivity.

  Portfólio produktov firmy Leier obsahuje stenové prvky, preklady, konštrukcie, komínové systémy, strešné krytiny, betónové produkty.

  Cenová ponuka
 • Prespor – www.prespor.sk

  Stavebnicové komínové systémy spoločnosti PRESPOR majú na trhu dlhoročné zázemie a patria k najžiadanejším produktom. S dôrazom kladeným na kvalitu použitých materiálov, presnosťou výroby a v neposlednom rade svojou jednoduchou montážou, konkurujú komínové systémy PRESPOR NOV všetkým zahraničným výrobcom komínov.

  Cenová ponuka
 • Schiedel – www.schiedel.sk/

  Postarajte sa s univerzálnymi komínovými systémami Schiedel o príjemné bývanie. Staňte sa s nimi nezávislými od explózii nákladov na energie. Postarajte sa o pohodlie vášho domova, o pohodlie vašej rodiny. 60 rokov skúseností, 30 ročná záruka, unikátna technológia výroby šamotových vložiek z technickej keramiky. To sú základné argumenty pre komíny Schiedel

  Cenová ponuka
Budovateľská 5941/7
929 01  Dunajská Streda
031/552 9423
vargova@seres.sk