Krytiny

 • Terran – www.terran.sk

  Spoločnosť Terrán Kft. je prítomná na maďarskom a zahraničnom trhu. Našich zákazníkov obsluhujeme okrem Maďarska v ďalších ôsmich krajinách. Výrobné závody sa nachádzajú v Maďarsku (Bóly a Kuntszentmiklós) a vo Vlčanoch na Slovensku.

  Cenová ponuka
 • Lindab – www.lindab.sk

  Lindab pôsobí na trhoch 24 krajín v rámci celej Európy a prostredníctvom svojich vlastných spoločností sa snaží o to, aby sa stal najlepšou spoločnosťou v oblasti vzduchotechnických systémov a stavebných komponentov za účelom zjednodušovania výstavby a zlepšovania vnútorného ovzdušia v budovách.

  Cenová ponuka
 • Bramac – www.bramac.sk

  Firma Bramac začala svoje pôsobenie na slovenskom trhu už v roku 1991 v rámci bývalej ČSFR. V roku 1994 bola na Slovensku založená samostatná obchodná spoločnosť Bramac strešné systémy, s. r.o. so sídlom v Bratislave.

  Cenová ponuka
 • Tondach – www.tondach.sk

  TONDACH® ponúka mnoho strešných riešení pre novostavby a rekonštrukcie.

  Čisto prírodný produkt „keramická škridla“ dosahuje vypaľovaním pri teplotách nad 1000°C životnosť vyše 100 rokov. Funkčnosť zahŕňa nielen teplotné zmeny, ale aj jednoduchú údržbu a zdravotnú nezávadnosť. Takto môžete so strechou TONDACH® znížiť medziročne energetické náklady až o 20%..

  Cenová ponuka
 • Ruukki – www.ruukki.sk

  Ruukki dodáva komonenty na báze kovov, systémy a integrované systémy pre stavebníctvo a strojárenský priemysel. Spoločnosť má široký sortiment produktov z kovu a služieb.

  Cenová ponuka
 • Maslen – www.maslen.sk

  Spoločnosť sa zaoberá výrobou strešných krytín z plechu a spracovaním pozinkovaných a lakoplastovaných plechov.

  Cenová ponuka
Budovateľská 5941/7
929 01  Dunajská Streda
031/552 9423
vargova@seres.sk