Murovací materiál

 • Porfix – www.porfix.sk

  PORFIX je komplexný stavebný systém, ktorý je dnes už pojmom pre generácie stavbárov i užívateľov. Neustále prichádza s inováciami, ktoré vylepšujú možnosti stavieb i komfort bývania. Moderný materiál umožňuje prispôsobiť projekt aj tým najneobvyklejším požiadavkám a spĺňa najvyššie kvalitatívne štandardy i ekologické normy.

  Probetón je moderný materiál, ktorý v sebe spája stavebno - fyzikálne vlastnosti, ktoré ostatné tradičné stavebné materiály získavajú len vhodným spojením viacerých druhov. Nízka hmotnosť umožňuje tvarovať pórobetónové výrobky do väčších rozmerov v súlade s ergometrickými požiadavkami. Tieto rozmery zvyšujú rýchlosť stavebných prác a znižujú spotrebu spojivových mált. Pórobetón je ekologický čistý materiál, vyrobený z prírodných surovín. Je na celom svete uznávaný ako stavebný materiál šetriaci životné prostredie.

  Cenová ponuka
 • YTONG – www.ytong.sk

  Výrobky značky YTONG sú na našom trhu veľmi dobre známe a obľúbené, predstavujú synonymum medzinárodného štýlu, ktorý je moderný a inovatívny.

  YTONG je biela tvárnica, ktorá je vyrobená z vápna, piesku, cementu a vody. Vnútri obsahuje milióny vzduchových pórov, ktoré jej tiež dali meno: pórobetón.

  YTONG sa stal prvou registrovanou značkou stavebného materiálu, ktorá sa presadila po celom svete a trvale zmenila stavanie. Tento systém presných hladkých tvárnic zlepšil tepelnú izoláciu o 20 %, zrýchlil proces stavania a znížil stavebné náklady.

  Cenová ponuka
 • Heluz – www.heluz.sk

  Firma HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. už viac než 130 rokov pre vás vyrába tradičný stavebný materiál.

  Najširší sortiment tehlových výrobkov v Českej republike, výhodné ceny a vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Tehly HELUZ sú komplexným riešením pre stavby rodinných i bytových domov. Dodáva tehly pre obvodové aj vnútorné murivo, doplnkové a maloformátové tehly, nepálené tehly a všetko príslušenstvo od náradia po malty a ďalšie materiály a pomôcky pre murovanie. To všetko za vynikajúcu cenu a so širokou ponukou profesionálnych služieb.

  Cenová ponuka
 • Wienerberger – www.wienerberger.sk

  Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o., je dcérska spoločnosť najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG.

  Spoločnosť bola založená v roku 1992. Vedenie spoločnosti má sídlo v Zlatých Moravciach, výrobné závody sa nachádzajú v Zlatých Moravciach, Boleráze.

  V ponuke firmy Wienerberger slovenské tehelne možno nájsť všetko, čo je potrebné na zostavenie hrubej stavby od základov až po strechu. Nosným sortimentom firmy je v súčasnosti systém tehliarskych prvkov s obchodným názvom Porotherm. Ide o tehly pre obvodové steny s vysokým tepelným odporom, tehly pre vnútorné nosné steny, deliace priečky, doplnkový sortiment, ku ktorému patria napríklad tehly umožňujúce murovanie rohov a ostení bez toho, aby sa jednotlivé kusy museli deliť. Dôležitými prvkami systému sú keramické preklady doplnené o preklad, ktorý má výšku tehly a prefabrikované stropy. Celý systém dopĺňajú malty a omietky Porotherm.

  Cenová ponuka
 • Leier – www.leier.sk

  V roku 1965 zakladateľ firmy - pán Michael Leier - v Horitschone, rakúskej spolkovej krajine Burgenland, položil základný kameň svojho podnikania, ktoré sa v súčasnosti neustále rozširuje v rámci celej Európy. Dnes sa tu nachádza hlavná centrála spoločnosti Leier pre všetky medzinárodné aktivity.

  Portfólio produktov firmy Leier obsahuje stenové prvky, preklady, konštrukcie, komínové systémy, strešné krytiny, betónové produkty.

  Cenová ponuka
 • Ekodiel – www.ekodiel.sk

  Spoločnosť EKODIEL s.r.o., zahájila výrobu betónových tvárnic v roku 2002 skúšobnou prevádzkou. Celá výrobná linka a technológia bola naplno prevedená do spoločnosti EKODIEL v roku 2005 (zápis do OR SR), kedy spoločnosť získala oficiálne všetky potrebné certifikáty kvality TSÚS SR. V tomto istom roku sa ich prevádzka presťahovala z prenajatých priestorov do novovybudovaných, čím si zabezpečili zvýšenie ako kvality, tak aj produkcie a kapacitných možností. Presné betónové tvárnice sú moderným a zároveň najčastejšie používaným materiálom v západoeurópskych krajinách. Ich snahou je teda priniesť na slovenský trh výrobky, s ktorými majú inde vo svete dlhoročné a vynikajúce skúsenosti.

  Cenová ponuka
 • Ipeľské tehelne – www.tehelne.sk

  1. septembra 1996 vznikla vyčlenením zo štátneho podniku akciová spoločnosť Ipeľské tehelne, so sídlom v Lučenci s cca 300 zamestnancami. Súčasťou akciovej spoločnosti sú výrobné závody Lučenec - Fabianka, Breznička, 1 stredisko závodu Poltár, Tornaľa, servisné stredisko ťažby a dopravy v Zelenom.

  Hlavným predmetom činnosti akciovej spoločnosti je výroba a spracovanie kameniva a zemín, keramika, výroba pálených výrobkov, výroba stavebných dielcov, keramickej prefabrikácie a vybraných betonárskych výrobkov ako i doplnkových výrobkov z keramiky a tehliarskych surovín.

  Cenová ponuka
Budovateľská 5941/7
929 01  Dunajská Streda
031/552 9423
vargova@seres.sk