Tepelná izolácia

 • Ursa –

  URSA je jedným z popredných výrobcov a distribútorov najkvalitnejších materiálov pre tepelnú a zvukovú izoláciu používaných v obytných, priemyselných a iných stavbách. Vysoký štandard našich produktov je pre nás rovnako dôležitý ako udržiavanie rovnováhy životného prostredia a snaha o trvalo udržateľný rozvoj.

  Cenová ponuka
 • Rockwool –

  Skupina ROCKWOOL sídli v Dánsku a je svetovým lídrom v oblasti výroby produktov z kamennej vlny. Pôsobí v 38 krajinách sveta, má 40 výrobných závodov a celosvetovo zamestnáva 10 800 ľudí. ROCKWOOL vyrába produkty s ohľadom na potreby súčasného sveta. Ponúka systémové riešenia pre stavebné izolácie, akustické riešenia pre interiéry, vonkajšie obkladové systémy a využitie izolácií v spracovateľskom, automobilovom a námornom priemysle. ROCKWOOL obohacuje moderné bývanie, zlepšuje kvalitu života ľudí a udržiava ich v pohodlí, zdraví a bezpečí.

  Cenová ponuka
 • Bachl –

  Firma BACHL je mezinárodní koncern s výrobními závody v Německu, Česku a Maďarsku . Vyrábí moderní izolační hmoty z polystyrenu a polyuretanu, polyetylenové stavební a balicí fólie a parozábrany, stavební výrobky z betonu, plastová okna a dveře. Součástí palety výrobků a služeb jsou pozemní a inženýrské stavební práce a realizace stavebních projektů na klíč v průmyslovém i soukromém sektoru.

  Cenová ponuka
 • Austrotherm – www.austrotherm.sk

  Rakúska skupina Austrotherm je špecialistom na kvalitnú tepelnú a zvukovú izoláciu so silnou orientáciou na budúcnosť a inovácie v strednej a východnej Európe. Spoločnosť Austrotherm je súčasťou rakúskeho koncernu SIH (Schmid Industrie Holding), ktorý riadi viaceré významné značky v segmente výroby stavebných látok a stavebnej chémie. Do skupiny patrí viac ako 100 spoločností v 25 krajinách. Skupina Austrotherm sa zaoberá výrobou a predajom polystyrénu v 11 krajinách Európy a už viac ako 60 rokov prináša riešenia, ktoré ľuďom pomáhajú šetriť energie. To všetko vďaka permanentnému vývoju, profesionálnej výrobe a presadzovaniu tepelnoizolačných materiálov, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu.

  Cenová ponuka
 • Knauf – www.knauf.sk

  Knauf Insulation, ako súčasť skupiny Knauf, zastupuje vo svete izolácií jedno z najpokrokovejších a najrešpektovanejších mien.

  Portfólio produktov je široké: sklená minerálna vlna, extrudovaný polystyrén, expandovaný polystyrén, suché omietkové zmesi, dosky, tmely, sadrokartóny.

  Cenová ponuka
 • Isover – www.isover.sk

  Ponuka izolačných materiálov značky ISOVER obsahuje výrobky zo sklenej a čadičovej vlny, extrudovaného polystyrénu Styrodur C a tiež izolácie z expandovaného polystyrénu EPS. Okrem tradičných výrobkov určených na izoláciu fasád, šikmých a plochých striech, podláh, stropov, stien, podhľadov a potrubných rozvodov nájdete v ponuke ISOVERu tiež unikátne fólie ISOVER Vario s premenlivým difúznym odporom, lepiace a tesniace pásky, tmely a pod.

  Materiály ISOVER nie sú určené výhradne na tepelnú izoláciu budov, ale slúžia tiež ako ochrana pred nadmerným hlukom, prispievajú k zvýšenej požiarnej odolnosti objektov a rôznych technických a technologických zariadení.

  Cenová ponuka
 • Murexin – www.murexin.sk/front_content.php

  V oblasti ochrany stavieb a stavebnej chémie Murexin vyvinul riešenia, ktorými sa výrazne presadil na stavebnom trhu.

  Cenová ponuka
Budovateľská 5941/7
929 01  Dunajská Streda
031/552 9423
vargova@seres.sk