Tepelná izolácia

 • Polyform – www.polyform.sk

  POLYFORM, s.r.o. vznikol v roku 1993 ako spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu a predaj tepelných a zvukových izolácií z expandovaného polystyrénu (EPS).

  Cenová ponuka
 • Knauf – www.knauf.sk

  Knauf Insulation, ako súčasť skupiny Knauf, zastupuje vo svete izolácií jedno z najpokrokovejších a najrešpektovanejších mien.

  Portfólio produktov je široké: sklená minerálna vlna, extrudovaný polystyrén, expandovaný polystyrén, suché omietkové zmesi, dosky, tmely, sadrokartóny.

  Cenová ponuka
 • Isover – www.isover.sk

  Ponuka izolačných materiálov značky ISOVER obsahuje výrobky zo sklenej a čadičovej vlny, extrudovaného polystyrénu Styrodur C a tiež izolácie z expandovaného polystyrénu EPS. Okrem tradičných výrobkov určených na izoláciu fasád, šikmých a plochých striech, podláh, stropov, stien, podhľadov a potrubných rozvodov nájdete v ponuke ISOVERu tiež unikátne fólie ISOVER Vario s premenlivým difúznym odporom, lepiace a tesniace pásky, tmely a pod.

  Materiály ISOVER nie sú určené výhradne na tepelnú izoláciu budov, ale slúžia tiež ako ochrana pred nadmerným hlukom, prispievajú k zvýšenej požiarnej odolnosti objektov a rôznych technických a technologických zariadení.

  Cenová ponuka
 • Murexin – www.murexin.sk/front_content.php

  V oblasti ochrany stavieb a stavebnej chémie Murexin vyvinul riešenia, ktorými sa výrazne presadil na stavebnom trhu.

  Cenová ponuka
Budovateľská 5941/7
929 01  Dunajská Streda
031/552 9423
vargova@seres.sk